Aktualne mioty

Szczenięta » Aktualne mioty

Miot D
28. 08. 2019 r. powitaliśmy na świecie 6 małych mopsików. Tym razem z dużą przewagą zagościli chłopcy i jest ich aż 5, za to jedyna suczka jest wyjątkowej urody :)
Tata szczeniąt, "Buddy" Champion Ameryki, przyjechał do nas z bardzo znanej i cenionej hodowli z USA. Mamą szczeniąt jest "Hula", wybitna suczka, która została Najlepszym Mopsem w Polsce w roku 2017, a przyjechała do nas z dalekiej Rosji.
Rodzice szczeniąt to wspaniałe mopsy, wysoko oceniane na wystawach, o cudownej zrównoważonej psychice i doskonałym zdrowiu (doskonała wydolność oddechowa oraz testy PDE, rzepek oraz badanie oczu w kierunku chorób dziedzicznych )
Nasza hodowla jest małą, ale profesjonalną hodowlą, dbającą o rozwój i komfort szczeniąt na najwyższym poziomie. Szczenięta przychodzą na świat w oparciu o wiedzę i pasję, od pierwszych dni otoczone miłością i troskliwością. Nasze doświadczenie hodowlane to ponad 15 lat hodowli i pracy związanej z kynologią.
Zapraszamy osoby, które szukają hodowli na wysokim poziomie.

Na szystkie maluszki czekają kochające domy.  Osoby zainteresowane szczenięciem z naszej hodowli zapraszamy do zakładki Planowane Mioty.